Karadeniz Spor Oyunları için yarışma…

    

TRT Trabzon Radyosu’nda her hafta yapılan yarışmanın ilk talihlisi spor malzemelerini aldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Özgür, “Oyunlardan herkesin haberi olacak”

    

2-8 Temmuz 2007 tarihleri arasında yapılacak Birinci Karadeniz Spor Oyunları’nın halka duyurulması için yapılan çalışmalar sürdürülüyor.

     
  

Oyunların Medya Komitesi ile TRT Trabzon Radyosu’nun ortaklaşa gerçekleştirdikleri, “Karadeniz Spor Oyunlarına Doğru” radyo programı içinde, dinleyicilere yöneltilen soruya doğru cevap verenler arasından çekilişle bir kişiye verilen spor malzemeleri ile dolu çantayı kazanan ilk talihli hediyesini aldı.

 

TRT Trabzon Radyosu’nda haftanın Cuma günü saat 13.45 ile 14.15 arasında yayınlanan Karadeniz Oyunlarına Doğru programında, geçtiğimiz haftaki, “Oyunlara katılacak ülkelerden herhangi bir ikisini” bilenler arasında yapılan çekilişte Hakan Fidan, hediye çantasını kazanmıştı.

TSYD Trabzon Şubesi’nde hediyesini Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerif Özgür ile Karadeniz Oyunları Medya Komitesi Başkanı Murat Taşkın’dan alan Hakan Fidan, kazandığı ödülden ziyade, Karadeniz Spor Oyunları’nın ne denli önemli olduğunu öğrendiği için mutlu olduğunu ve kendisinin de vatandaş olarak oyunlara ne gibi katkı da bulunabileceğini düşünmeye başladığını söyledi.

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerif Özgür, oyunların en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için her alanda yoğun bur çaba içinde olduklarını belirterek, “Medya dan büyük destek görüyoruz. Zaten bu oyunlara başlarken, başta Trabzon olmak üzere Doğu Karadeniz’deki medya en büyük güvencemizdi. Bundan sonra da, çeşitli şekillerde medya ile işbirliği yaparak oyunlardan herkesin haberi olmasını sağlayacağız” dedi.  

TRT Trabzon Radyosu’nda öğleden sonraki Gündönümü içinde yer alan Karadeniz Oyunları’na Doğru programının hemen başında dinleyicilere bir soru soruluyor. Soruya doğru cevap verenler arasından sonunda yapılan çekilişle bir dinleyiciye değeri yaklaşık 200 YTL olan çeşitli spor malzemeleri hediye ediliyor.

Yarışma şekliyle yapılan uygulamanın, yakında Trabzon, Rize ve Giresun’daki yerel televizyonlarda da gerçekleştirileceği bildirildi.

Yarışmalar, oyunların tamamlanacağı 8 Temmuz’a kadar devam edecek.