28.06.2007

 

Türkiye Yıldız Voleybol Takımı

Fatih Devlet Hastanesini ziyaret etti

 

Başhekim Atilla Yılmaz'la görüşen Yıldız Milli takım sporcuları Karadeniz Oyunları'nda altın madalya sözü verdi
 

 

Filenin Sultanları büyüleyecek

Başhekim Atilla Yılmaz'la görüşen Yıldız Milli takım sporcuları Karadeniz Oyunları'nda altın madalya sözü verdi

Başhekim Atilla Yılmaz "Filenin sultanları adına yakışır bir şekilde mücadele ederek göğsümüzü kabartacaktır" dedi

MUTLUYUZ

2-8 Temmuz tarihleri arasında Trabzon'da düzenlenecek 1. Karadeniz Oyunlarında mücadele edecek olan Türkiye Yıldız Voleybol takımı dün Fatih Devlet Hastanesini Başhekim Atilla Yılmaz'ın yanı sıra hemşire ve doktorları ziyaret etti. Oyunları hazırlıklarını Trabzon’da sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekibimiz önlerine çıkacak engelleri bir bir aşarak altın madalyaya ulaşacakları sözünü verdi.

ŞAMPİYONLUK GETİRECEKLERDİR

Kendilerini hastanelerinde ağırlamaktan mutlu olduğunu belirten Fatih Hastanesi Başhekimi Atilla Yılmaz, “İnanıyorum ki filenin sultanları adına yakışır bir mücadele yaparak şampiyonluğa ulaşacaklardır. Bundan en küçük şüphe duymuyorum” dedi. Sporun sağlıkla iç içe olduğunu da belirten Yılmaz, “Spor hayatımızın bir parçası haline gelmeli. Sağlıklı bir bedene sahip olmak için spor yapmak şart ” diye konuştu.

HER YERDE VOLEYBOL
Trabzon’da ve Anadolu’da bulunan voleybol takım sayılarının artması gerektiğinin altını çizen Milli Takım Sorumlusu Mehmet Bedestenoğlu, “ Türkiye’de bir ilk yaşatan Fatih Hastanesi Voleybol Takımı bu yıl şanssızlık yaşamıştır. İnanıyorum ki ilerleyen yıllarda Trabzon gibi Anadolu bölgesinin diğer illerinde bay-bayan voleybol takımı sayıları artar” dedi.